Emulator PDA

Diskusia o SW problémoch

Poslaťod Hornet » 23.03.2007 21:39

Ja asi skončím u origoš PDA so softom, ktorý budem používať aj v reálnom eropláne aby som si to nemýlil.
Počkám do sezóny a nechám si poradiť, ev. vyskúšam.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod Matěj » 19.09.2007 15:53

Na výšku jsem si koupil notebook. Na 15,4 monitoru si nechci odvařit oči, tak jsem si pořídil 22wide monitor. Podporuje samozřejmě dvou i více obrazovkový režim. Proto jsem chtěl létat tak, že na externím monitoru bych měl puštěný let v Condoru a přes emulátor PDA bych v CUm promítal let na obrazovce monitoru notebooku, případně bych tam měl puštěné jakékoliv jiné aplikace, či ho měl vypnutý- jen černá obrazovka... Chtěl jsem to zkusit, ale psalo mi to něco o tom, že toto Condor nepodporuje a následně se ti již se mnou bavir nechtělo vůbec a seklo se to.
Ptám se tedy: je to možné nějak vyřešit tak, jak jsem chtěl? Třeba nějaká utilita pro více obrazovkový režim v Condorovi? (pro více obrazovek používám dodávaný software- Acer Grid Vista) Hledal jsme to na ofciálním fóru a nějak jsem se k tomu neproklikal.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod Hornet » 21.09.2007 15:06

Možno by pre Teba bol Matrox Dual Head 2go (exisuje aj digital verzi pre DVI). Nakonfiguruješ si desktop aký chceš a okná rozdelíš ako chceš.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Predchádzajúci

Späť na Software

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron