CONDOR a VISTA

Diskusia o SW problémoch

Poslaťod Peter Zeliska » 26.10.2007 14:59

Plne s tebou súhlasím. Ako aj keď sú dvaja tak už CONDORA poskytujú komerčne a na volný trh. Čiže majú z toho príjem. Vieš keby nebolo písané že to ide aj pod VISTOU nechám to tak. Každopádne to musia vyriešiť oni. Mali by sa spojiť s podporou MICROSOFTU (pravdepodobne aj sú v komunikácii). Zober si že sa nájdu ľudia, ktorý si kúpia CONDORA, nepoznajú našu komunitu a zhodou okolnosti idú na VISTE. Tým pádom zaplatia 1700,-Sk a musia čakať kým to niekto vyrieši. Keď tak nad tým rozmýšľam poriadne by ma to vytočilo. :) Ale to už zachádzam úplne inde. Aj tak to tu nevyriešime. Ale som rád že Stano má ten istý problém, ešte treba zistiť ktorý update to spôsobil a budeme zas o krok v predu. Ako som písal cca o 5 článkov hore tak tento istý problém rieši SIEMENS. Na nemeckej VISTE im všetko šlape ale na ostatných zas nie. No čo hlavná vec že Bill zas zarobil :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Peter Zeliska
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 11.02.2007 19:20
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Poslaťod L.Bares » 26.10.2007 19:46

Panove uprimnou litost :cry: Pravdu bude mit nejspis Milos, chyby v lokalizaci. Co vim, tak Tom Eagles ma tez Visty a maka mu to a rekl bych, ze ma tez english. Me to maka bez problemu tez s TrackIRem nemam vubec problem.

Ted me jeste napadlo, zkouseli jste to na cistou instalaci vist? Tzn neaktualizovanou? Jestli ano a i tak to nemakalo, dalo by se usuzovat na tu lokalizaci (i kdyz muze byt probelm treba v ovladacich....to nikdo nejspis netusi, snad tvurci ano).
Obrázok
L.Bares
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 30.08.2006 16:52
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Peter Zeliska » 26.10.2007 20:09

No candunaj to mal na českej viste bez aktualizacii a išlo mu to. Neskôr spravil update a vola-a nefunguje to.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Peter Zeliska
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 11.02.2007 19:20
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Poslaťod M.Svozil » 26.10.2007 22:28

Tím jasně říkáš, že je to problem "out of Condor"...normální člověk instaluje nový op. systém až po roce nebo dvou...jestli Vám někdo vnucuje Visty při koupi PC nebo notebooku, tak to jsou ti, co Vám pomůžou v případě problému. :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod bumper » 29.10.2007 13:39

Peter Zeliska píše:Plne s tebou súhlasím. Ako aj keď sú dvaja tak už CONDORA poskytujú komerčne a na volný trh. Čiže majú z toho príjem ...


Presne tak, jednou je to komercni soft a zakaznika vubec nemusi zajimat, kolik lidi, kdy a kde na tom pracuje. V kazdem pripade jim to ladeni nezavidim :roll: Co se tyce Woken Vista, tak tam je hlavne dulezite, jak probehne instalace, navod je tady :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=FVbf9tOGwno
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Hornet » 22.12.2007 11:43

Ja som to skušal nainštalovať na laptop s Vistou (CZ) a pisalo mi že corrupted installer - tak neviem. Len to potvrdilo moje tušenie Vista nieeeee.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod Cadfael » 21.03.2008 09:31

Tak jsem neodolal, pořídil si domů české Vista Home Premium a nový disk a zkouším. Condor mi tam běží bez problémů, fps mi kleslo ze 70 na cca 50 ale připadá mi více stabilní, bez takových výkyvů jako dříve. Condor se dá spouštět buď normálně, ale potom si ukládá logbook a soubory do skrytého virtuálního prostoru, protože normální program pod vistou nemá povodolený zápis do program files, takže jsem zíral jako blázen proč v condorovi vidím logbook v pořádku a ve windows zastaralý když to je jeden a tentýž soubor - (není, správný je v tom virtualstore :wink: ), ale pokud je spuštěný condor v režimu administrátora, chová se zcela stejně jako na XP. Obecně z Vist dojem rozporuplný, hezčí design, snad větší stabilita a zabezpečení, na druhou stranu rozpor mezi provozuschopností a bezpečností se nebezpečně posouvá k bezpečnosti a trochu to otravuje život... Ale zůstanu na nich.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 09.05.2008 19:13

Ahojte, je tu viac ludi, ktori maju Vistu? Ja totiz velmi silno zvazujem kupu Condora, ale ked vidim tie problemy (aj na oficialnom fore), tak sa bojim, aby moja investicia nevysla nazmar, pripadne aby som nad rozchodenim nestravil pol dna :)
Len tak kvoli testovaniu som skusil aj warez verziu (nebojte sa, ak by sa mi pacilo tak si to kupim, teraz tu ani nemam joystick :) ) a ta nejde, ale z oficialneho fora som vyrozumel, ze to je iba ochrana, len si chcem byt isty, ze to je ok.
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod Cadfael » 09.05.2008 19:24

Ahoj.. Na Vistách by měl běžet, já ho tam používám. Jinak ta ochrana se projevuje pouze v multiplayeru, že člověk doslane klesání -5m. Jakou verzi jsi zkoušel? Vista kompatibilní je až tuším P11 a P12. Ale v single playeru by ti to na vyzkoušení mělo fungovat. Před instalací ostré verze pokud se pro něj rozhodneš nezapomeň kompletně od condora vyčistit registry, jinak ho nezaregistruješ.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 09.05.2008 19:38

Aha, dik. O tom som nevedel, ja som mal nejaku 1.0.9, 1.0.4 a 1.0.6. SKusal som to pustat aj v rezime kompatibility a neslo :(
Ine verzie som nenasiel a tu mi ich asi ani nikto neposkytne :) Skusim ten patch na P12 a dam vediet. Zatial som iba student a nerad by som hazardoval s peniazmi :)
//edit: nejde to ani po update sakra...ale cim viac videi pozeram, tym viac ma to laka :lol:
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod Cadfael » 09.05.2008 19:43

No, ono to asi nepůjde, protože tyhle "warezy" jsou profláklé a condor je má na blacklistu. Jde to určitě na Vistách home premium CS verze, někdo tu měl problém se Slovenskými Vistami a nevím, zda to nakonec rozchodil, ale mělo by to fungovat. Jinak já testoval všechny dostupné simulátory větroňů, a Condor u mě jasně vyhrál - slušný letový model, možnost létat závody s více lidmi, slušné scenerie 8)

edit: jsem debil, tenhle thread je o tom. Peter, rozchodil jsi to nakonec nebo ne?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 09.05.2008 19:51

nj, warez je na nic. Inak prave som skusal SIlentWings, to mi pripada ako priama a jedina skutocna konkurencia pre Condor a vyzera to celkom slusne. Sice som to hral iba klavesnici ale zazitok to bol fajn :) No zatial som rozhodnuty skor pre Condor, kedze ma pekne spracovane uzemie Slovenska a chysta sa CZ. Len fakt som si to chcel pred kupou vyskusat.
Inak ostatne hry mi behaju v pohode(Vista Business), tak dufam, ze ak sa pre neho rozhodnem, tak nebudem lutovat.
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod Cadfael » 09.05.2008 19:57

Chystám novou verzi Slovakie - lepší města, stínované kopce a tak. A CR první polovina už je. Mě na SW vadí ty hrubé fotorealistické textury, člvěk není schopen odhadnou pořádně výšku a zblízka je to fuj blé. ..ale to je o individuálním vkusu... Jinak zkus se přes pm případně spojit s Peterem (autor tohoto threadu) jestli to na businneskách rozchodil nakonec... Bylo by hloupé si ho koupit a mít problém. Pokud ti poběží, tak podle mě neprohloupíš - je to krásný simulátor
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 09.05.2008 20:07

Tomu verim :) Bojim sa jedine toho, ze mi to nepojde, zabava je ista. Vetrone som mal vzdy rad, trocha som sa uz aj v reale povozil a pocas tohto leta uz chcem ist na vycvik, snad sa mi to podari. :)
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod GothaR » 15.05.2008 10:34

Tak joystick je objednany, drzte palce, aby Condor zajtra s mojim Windowsom fungoval ako ma a vecer mozeme zalietat :)
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Software

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron