problem s chatem

Diskusia o SW problémoch

Poslaťod Jura » 10.05.2010 17:11

Zase vím jednu drobnost jak se chovat. :) Díky. Já jsem ten chat chtěl jak už jsem psal hlavně kvůli pozdravu po přihlášení. Zkusil jsem "power" na Soaring on heaven, někdo se přihlásil za mnou a zdravil mě. A já jako nekňuba nevěděl jak odpovědět. S tím zasviněním máš pravdu - stačí hlášky serveru. Samozřejmě radši budu používat TS, mám ho vyzkoušený, funkční. Sice jsem už trochu pozapoměl frazeologii, ale jak jsem se tady dočetl, moc se na to nehledí. Jen neznám english a nerad bych se zapojil do hovoru s anglicky mluvícími. Proto bych měl asi poslední dotaz. Jak fungujete na TS? Adresa je uváděna v brífingu? Vím o speedbattle.com:8767, tam jsem TS vyzkoušel. Ale zatím nepoužil. Omlouvám se, pokud se ptám hloupě, ale je to poprvé. a doufám že naposledy. :wink:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Poslaťod Václav Kořínek » 10.05.2010 18:44

Speedbattle TS je už out. Ten si můžeš vymazat. Na TS2 běží ještě Asfaltoví holubi. Adresa: k222-fw1.fsik.cvut.cz:8768 Heslo: deset
Je tam kanál Condor. Když neběžel Speedbattlovský TS, chodili jsme tam.
Další možnost je TS3 server od Marka Svozila. Z tohohle vlákna http://forum.condorsoaring.com/viewtopi ... =1&t=11465 bych usuzoval, že současná adresa serveru je: teamspeak.czskcup.info:9987 a heslo: ask13 Ale pozor! Je to TS3! A Marek chce, aby nick (přezdívka) byla ve formátu =tvoje CN= (=ADX=).
Jinak ten chat je: Enter - napsat zprávu - Enter
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Jura » 10.05.2010 19:06

Je to jasné. Speedbattle jsem smazal, TS aholubi tam mám už delší dobu, jen jsem se přez ně ještě nepřipojil. Díky za informace.
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Poslaťod =M@trix!= » 10.05.2010 20:06

Václav Kořínek píše:Je to TS3! A Marek chce, aby nick (přezdívka) byla ve formátu =tvoje CN= (=ADX=).
Jinak ten chat je: Enter - napsat zprávu - Enter


jenom si dovolím upřesnit ... tohle není podmínka. nick můžeš mít samozřejmě jaký chceš, ale musí mít minimálně 3 znaky ... tzn. když používáš dvoumístné CN, tak je tam předepsaný tenhle formát, jinak je to šumák ...
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod Václav Kořínek » 10.05.2010 20:11

Jo takhle... Jinak jsem ten Markův TS vyzkoušel a připojil jsem se. Jen s nastavením zvuku je trochu problém. Aby nebylo slyšet echo, musel jsem nastavit 60dB. Ale jak to bude fungovat v normální komunikaci, čert ví...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Jura » 10.05.2010 20:48

Taky jsem nainstaloval TS3 64bit ( po photoshopu první prográmek v 64 bitech :D ), základní nastavení, připojil jsem se na zmiňovaný server a funguje perfektně. Zatím. Bez echa. V nastaveních lze zaškrtnout odstranění echa.
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Predchádzajúci

Späť na Software

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron