Condor pilot

Všetko ostatné, čo sa týka a netýka Condora

Poslaťod Matěj » 11.10.2006 13:28

Dělal jsem si srandu, navíc naši jsou celkem v pohodě. Nevím, proč se zrovna ty už pokládáš za takového kmeta. To, že ti všichni ti mladí lidé vykají a prokazují náležitou úctu ještě zcela neznamená, že jsi starý. Minimálně duchem ne :D . Nedokážu si představit, jak táta sedí 4 hod u pc s joystickem v ruce, už proto, že by mi musel pořídit jiný počítač, jelikož bych ho tam jinak nepustil. :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod Cadfael » 11.10.2006 13:46

Já jsem si taky dělal srandu, ale ono je to trošku i pravda - mysl je sice stále břitká, ale člověk halt už nemá tu energii jak za mlada... Ale za kmeta se fakt nepovažuju, to je jen taková jemná provokace kterou používám i na kolegy: "Jo my staří lidé" a ti šedesátnáci a výš skřípají zuby :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 24.10.2006 12:58

Tak jsem se v sobotu dostal poprvé (po delší době) ke Condorovi. Předem gratuluji Vám všem kdo létáte Sky race k vynikajícím výsledkům, dále gratuluji těm, kteří mě svým umístěním v Retru postupně odsouvají do propadliště zapomění :twisted: . Dal jsem pár okruhů na ASK13 a potom asi půlhoďky na ASW22 v termice ve Švýcarsku a znovu jsem si uvědomil, jak moc mi to lítání s Vámi ostatními chybí. No, situace doma se postupně stabilizuje, bo malému byl o víkendu měsíc! (takovou pauzu od létání bych si před tím jen těžko představil), takže se snad zase začnu postupně rozlétávat :lol: . Jedna věc mi ale dělá vrásky, asi týden zpátky jsem měl malého na klíně, že mu jako názorně ukážu o čem že ten Condor vlastně je a ještě když jsme stáli na zemi a teprve před nás rolovala vlečná... tak se pobl..zkrátka pozvracel :shock: . Doufám že tato malá příhoda nenaznačuje nic o jeho vztahu k létání obecně :lol: . Tak snad již brzy u Batohu, zatim ahoj 8)

PS- někde se tu řešilo kdo v kolik vstává do práce... asi vedu, budíček v 4.45 hod :twisted:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Cadfael » 24.10.2006 13:02

To je naopak proto, že má k létání vztah, a určitě přijel Pawnee nebo něco takového, na co my tady nejsme zvyklí ... :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod falkon » 25.10.2006 15:07

Lukáš Jiřičný píše:PS- někde se tu řešilo kdo v kolik vstává do práce... asi vedu, budíček v 4.45 hod :twisted:

Fiiha... tak to ja obcas tou dobou chodim len spat :D
falkon
 
Príspevky: 292
Registrovaný: 08.05.2006 11:45

Poslaťod tomas » 25.10.2006 16:04

falkon píše:Fiiha... tak to ja obcas tou dobou chodim len spat :D


Tak to sedí. Ještě když jsme bydleli v jednom bytě v paneláku, tak jsem svými příchody z prohýřených nocí bráchovi skoro pravidelně zajišťoval, že při ranním odchodu do práce nemusel čekat na výtah :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 25.10.2006 20:09

:lol: :lol: tak tak...
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 04.12.2006 14:32

Tak jaká "draci" :lol: ? Včera jsem opět něco krátkého polétal a snad už to po vánocích zase naběhne do "normálu" a bude trošku času se k Vám někdy přidat. Malej roste a už je to úplně něco jiného než ty dva měsíce zpátky. Snažím se sledovat vše tady na foru, Vaše úspěchy i neúspěchy, zaznamenal jsem i nějaká nová jména.
Neměl jsem moc času se vyjadřovat k jednotlivým tématům, tak jenom zde to co mi nejvíce leží na srdci.
Za prvé už mám totální guláš v tom, co se teď vlastně společně létá, takže si to po vánocích nechám od někoho z Vás vysvětlit :shock: :D . Dále, Miloši máš můj obdiv za Slovakii 2, je to úžasné dílko, spousta práce, nemohu se dočkat až ji vyzkouším. Hlavně oceňuji to, že jses nezdráhal ani malé investice a přesto bude scenerka volně ke stažení. JBr, vždy mlsně koukám po nějakém reportu o nových modelech, o Blaníkovi se mi už i zdá, "Orlem" jsi mi vyrazil dech. Navíc ještě scenerku Vysočina... prostě klobouk dolů, doufám že Tvá práce na modelech dojde uznání a něco se objeví v Condorovi co nejdříve :wink: :D . Bumper, to samé, jenom bych se opakoval, na Medlánky se moc těším, díky za tu práci! SWT, doufám že dopadne sraz v únoru Silent Hamster, rád se přijedu podívat a hlavně si vážím toho, že má někdo chuť taková setkání organizovat. M. Semrad, dnes jsem juknul na Tvé stránky, jsou super, reporty jsou bezva čtení, jen tak dál je to paráda! No a s Vámi všemi ostatními snad za ten měsíc již při nějakém pravidelném polétání, těším se :wink: :D !

Řešila se tu také propagace Condora a nějaký povzdech, aby to tady jednou nevypadalo jako na foru Periskopu. Je to všechno pouze o lidech, pokud bude česko-slovenská komunita silnější je dobře, ale je myslím jen na nás, jak bude tohle forum vypadat třeba za rok. Proto snažme se respektovat jeden druhého, snažme se respektovat pravidla fora a slušné chování, snažme se aby zůstalo forum přehledné tak jako je teď (myslím tím nadpis "Důležité" od Genius) a hlavně chovejme se jako lidé.... Myslím, že to za to stojí... (no flame pls.)

Držím Vám všem palce při Vašich "vzdušných soubojích" ať na domácí nebo mezinárodní půdě, vývojářům přeji pevné nervy a chuť do práce pro dny nadcházející a nám všem příjemnou zábavu
:)

Hezký zbytek dne, Lukáš :wink:

PS- pro JP... díky bráchovi a ježíškovi který si spletl datum, jsem též majitelem TrackIr a v kombinaci s 3D brýlemi je to neodolatelné... zauvažuj o tom, napíšu Ti když tak ještě jednu recenzi.. :wink:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Cadfael » 04.12.2006 14:41

Hlavně ať mladé condořátko roste jako z vody a taťka má taky trošku času s námi létat :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 04.12.2006 14:49

Uz se na tebe tesime, krome Horneta nikdo nechce pristavat do pole. :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 04.12.2006 15:01

:lol: :lol: :lol: Jen se nebojte, já ho v tom nenechám!!
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Skymartas » 04.12.2006 22:02

Ahojky Luky,
pokud dobře čtu, tak během letové pauzy jsi dost dobře zbrojil, takže nás práškařů a polňáků ubyde. Nu, co se dá dělat. :lol: :lol: :lol:

Ať Ti to roste a nezlobí, aby jsi brzy "zapřáhl".
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Jarouš » 05.12.2006 08:06

Ahoj Lukáši,

přidávám se k ostatním a už aby si naskočil k pravidelným společným letům. Jinak ten ježíšek je asi děsnej přiznivec Condora, neb ke mně též zavítal v předstihu a "parohy" od trackira se mi blyští na sluchátkách :wink: ! Ano 3D-brýle budou jistě brzy následovat :lol: !

Těším se brzy na startu na "viděnou" a mrňous ať roste jak z vody!

JP
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 05.12.2006 09:52

No jo, nazbrojeno mám, leda by jsme pořádali soutěž v přebalování, koupání, krmení a uspávání nemluvňat do tří měsíců věku :lol: . V tom se teď cítím silnej... Já toho fakt moc neodlétal, vlastně skoro nic, takže se nemusíš bát, náš klub "práškařů" neopustím!! :D Nakonec jen díky nám jsou ostatní na čelech výsledkových tabulek, ne :wink: :D

No a až si Jarda sežene 3D brýle sám bude muset uznat, že Hornetova hláška "lepší v 3D do pole než ve 2D na letiště" je víc než pravdivá :lol:

Taky se těším na nějaké to společné polétání, ale zatím je to tak, že radši vyměním hodinu létání s patnácti minutami toho, když se na nás malej směje a dělá ksichtíky. Nemluvě o tom, že zatím co teď má určitě upřímnou radost z toho že nás vidí, budou mít za patnáct let jeho úšklebky zcela odlišné důvody... :? :D

Takže snad již brzy někde ve stoupáku :wink:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod Cadfael » 05.12.2006 09:55

Zmoudřel jsi, otče ... mám patnáctiletého doma a mohu potvrdit. :wink:
Užívej miminkování, ten čas hrozně letí...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtársky bar

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron