Pomoc se soutěží o letenky

Všetko ostatné, čo sa týka a netýka Condora

Pomoc se soutěží o letenky

Poslaťod brodhaq » 12.03.2012 20:23

Ahoj,
potřeboval bych pomoc s jednou soutěží - Rádio Beat vyhlásilo soutěž o letenky PRG-JFK-PRG + vstup na koncert v NY pro dvě osoby. Podmínka? Dostat jejich logo jakýmkoliv způsobem do vysílání jakékoliv televize a následně záznam vysílání umístit na youtube. Kdo bude mít nejvíce shlédnutí, vyhrává. S kamarádkou jsme dnes natočili logo v pořadu Panorama na ČT2 a máme to zde: http://www.youtube.com/watch?v=Tmsy_IFkyn4&feature=youtu.be

Obrázok

Tak mi, prosím, věnujte těch pár desítek sekund, a klikněte na ten odkaz. Kdybyste mi na něj klikali i nadále, do konce března, nebo ho dokonce poslali pár sým kamarádům, byl bych vám moc vděčný. Zatím máme jednoho konkurenta, má okolo 800 shlédnutí, to se dá dohnat. Záměrně nedávám odkaz (je na webu beatu), prosím, neklikat jim na to, tím nám škodíte. Snad jsem tady za 6 let působení pro ostatní taky občas něco udělal, tak se hecněte ;-) Jo a samozřejmě, že pokud vyhraju, tak spotting v JFK a cestovní report bude následovat.

Díky moc předem všem, kdo nám s tím pomůžou.

PB
Obrázok
Obrázok
brodhaq
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 02.07.2009 21:05
Bydlisko: Nová Paka

Späť na Plachtársky bar

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron