[SPAM] potřebuju pomoc se soutěží o letenky

Všetko ostatné, čo sa týka a netýka Condora

[SPAM] potřebuju pomoc se soutěží o letenky

Poslaťod brodhaq » 22.03.2012 22:53

Ahoj,
potřeboval bych pomoc s jednou soutěží - Rádio Beat vyhlásilo soutěž o letenky PRG-JFK-PRG + vstup na koncert v NY pro dvě osoby. Podmínka? Dostat jejich logo jakýmkoliv způsobem do vysílání jakékoliv televize a následně záznam vysílání umístit na youtube. Kdo bude mít nejvíce shlédnutí, vyhrává. S kamarádkou jsme natočili logo v pořadu Panorama na ČT2 a máme to zde: http://www.youtube.com/watch?v=Tmsy_IFk ... r_embedded

Tak mi, prosím, věnujte těch pár desítek sekund, a klikněte na ten odkaz. Kdybyste mi na něj klikali i nadále, do konce března, nebo ho dokonce poslali pár sým kamarádům, byl bych vám moc vděčný. Zatím sice vedeme, ale druhej za námi nás velmi rychle dotahuje, tak bychom o tom neradi přišli. Jo a samozřejmě, že pokud vyhraju, tak spotting v JFK a cestovní report bude následovat.

Díky moc předem všem, kdo nám s tím pomůžou.

Pavel Brodský,
tak nějak reál i condor občasný amatérský plachtař :)
Obrázok
Obrázok
brodhaq
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 02.07.2009 21:05
Bydlisko: Nová Paka

Re: [SPAM] potřebuju pomoc se soutěží o letenky

Poslaťod brodhaq » 28.03.2012 08:08

Kamarádi, mám 4 dny do konce, jenže mě ostatní začali velmi rychle dotahovat. Potřebuju podporu "na cílové rovince", dejte mi, prosím, chvilku a klikejte a pošlete odkaz co nejvíce svým kámošům, kdo by byli ochotni také kliknout. Hrozně nerad bych o vedení přišel těsně před koncem. Díky moc.

www.youtube.com/watch?v=Tmsy_IFkyn4&fea ... r_embedded
Obrázok
Obrázok
brodhaq
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 02.07.2009 21:05
Bydlisko: Nová Paka

Re: [SPAM] potřebuju pomoc se soutěží o letenky

Poslaťod brodhaq » 29.03.2012 21:09

Tak ono to je až do přístí středy, no to je teda průšvih. Pomozte mi to udržet, náskok se tenčí každým dnem. http://www.youtube.com/watch?v=Tmsy_IFk ... r_embedded

Děkuju!
Pavel
Obrázok
Obrázok
brodhaq
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 02.07.2009 21:05
Bydlisko: Nová Paka


Späť na Plachtársky bar

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron