web "vrtule"

Všetko ostatné, čo sa týka a netýka Condora

web "vrtule"

Poslaťod Cadfael » 09.09.2007 10:13

Asi jsem neadrtálec, ale neměl jsem o tomto webu tušení a narazil na něj cestou z masochistického čtení periskopu přes odkaz na Poprad :) . Je to krásný web, který má dokonce sekci Condora a ke svému překvapení jsem tam narazil i na nádhernou recenzi Slovakie 3.0 od Milana :shock:
Díky moc, udělal jsi mi obrovskou radost. Jinak jsem si stihl ještě přečíst příspěvek o vývoji Popradu pro MSFS, skvělé čtení. Pro ostatní neandrtálce, co tento web neznají link:

http://www.vrtule.info/index.php?option ... 4&Itemid=1

Neměl jsem čas si ho prohlédnou pořádně, ale připadá mi, že úroveň příspěvků a diskuzí je hooodně vysoká, něco jako náš web tady :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Jennik » 09.09.2007 11:54

Ahoj, díky za tuto zprávu, moc mě těší příznivé přijetí Vrtule :)

Chyběl mi na česko/slovenském internetu web, kde by se člověk dozvěděl, kde se co děje, našel nějaké návody a články aniž by to musel horkotěžko dolovat z hloubi fór. nakonec mi došlo, že to budu muset zkusit sám. Zatím píšu většinu článků sám, ale už se našlo několik nadšenců, kteří jsou ochotni spolupracovat a já se snad budu moci věnovat vylepšování webu a postupnému rozšiřování sekcí (třeba o D/L sekci apod.)

Co se týče Condor sekce, sám zatím Condor nelétám, takže je to prozatím spíš vývěska pro Milana :) Nechci zbytečně konkurovat webu CondorSoaring SK, spíš šířit možnost kvalitního polétání na PC dál a dál ;) Pokud by někdo chtěl využít možnosti na Vrtuli přispívat s novinkama, psát články, zvěřejnit nějaké manuály atd. atd., bude vítán, kontakt je na webu.
Jennik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 09.09.2007 11:40
Bydlisko: Praha - Černý Most

Poslaťod Cadfael » 09.09.2007 13:16

Myslím, že tě na Condora taky přesvědčíme :) Já jsem skutečně byl tím webem moc příjemně překvapený. Sám zase už nelétám MSFS, ale rád si občas přečtu, co se tam děje, a Periskop mě v tomto směru už moc netěší. Tak jsem rád, že vznikla Vrtule. Držím palce a přeji hodně elánu a zdaru s tímto projektem!
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Plachtársky bar

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron