Sraz condořích závisláků

Všetko ostatné, čo sa týka a netýka Condora

Poslaťod Cadfael » 14.09.2007 09:08

Já se pokusím přizpůsobit a přijet případně i do Frýdlantu, je to jenom problém s časem. Víc než odpoledne si na to bohužel nevyšetřím, ale rád bych vás už taky poznal osobně 8)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod falkon » 14.09.2007 20:54

Tiez by som sa prihovoril skor za Brno... to mam doslova na skok... ;)
falkon
 
Príspevky: 292
Registrovaný: 08.05.2006 11:45

Poslaťod swt » 17.09.2007 08:44

Omlouvám se, že tu mrsknu částečný off-topic, ale ozvěte se kdyžtak, jestli chcete dalšího SilentHamstera ... a případně kdy. Termíny by byly asi listopad nebo únor. Prostory jsou teda v HK. Nicméně je mi jasný že HK není z vašeho pohleu moc "uprostřed" :twisted:
Ovšem jestli bude zájem, tak zase zařídím prostory + LAN kabeláž atd. Tasky bych asi tentorát nestíhal, nicméně pokud někdo udělá tasky a zašle mi je předem, tak bych zase udělal "rozkazy" s mapama a tak ...

Pokud bude zájem tak na to udělám nový vlákno abychom měli kde diskutovat.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod M.Svozil » 17.09.2007 14:31

Vyčkej SWT, čekáme na nabídku z Frýdlantu nebo Medlánek...možná že spojit se srazem se jeví jako ideální a pokud si ještě i zalítáme, tak se mi to jeví jako nejzajímavější zatím..navíc organizačně už jste v tom profíci :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod swt » 17.09.2007 15:43

Já nikam nespěchám :) proto jsem to sem dal, abyste si to mohli rozmyslet, kolik a jakejch akcí, když už se tu o tom diskutuje. Na pořádání SilentHamstera nijak nelpím, vzhledem k tomu že se tu dřív pár lidí ptalo jestli bude další tak jsem to jen připomenul, že v případě zájmu jsou ty prostory relativně k dispozici.

Je taky otázka náplně, jedna věc je lítací akce na víc dní a druhá věc je případná slezina typu "zapaříme, vyspíme se a druhej den domů" - čili je potřeba se rozmyslet zda jednu, druhou, obojí, zda spojit či separátně ... :twisted:

Každopádně ty prostory v HK jsou prostě k dispozici, záleží na tom jestli je budem chtít využít nebo ne. Jediný omezení je, že u toho musím bejt já, a mě se to hodí v listopadu a pak v únoru, březnu, max. dubnu.

Pokud by se dělala "párty" typu odpoledne+večer a druhej den domů tak to jsem ochotnej přijet víceméně kamkoliv kdykoliv, kromě Vánoc, Silvestra a rodinnejch svátků :)
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod bumper » 19.09.2007 15:00

M.Svozil píše:Vyčkej SWT, čekáme na nabídku z Frýdlantu nebo Medlánek...možná že spojit se srazem se jeví jako ideální a pokud si ještě i zalítáme, tak se mi to jeví jako nejzajímavější zatím..navíc organizačně už jste v tom profíci :lol:


No ja jsem se v pondeli v Medlankach bavil na baru http://www.akmedlanky.cz/letiste/bar-u-krive-vrtule/ s lady barmankou :) a asi takto:

Nekterej patek v listopadu by to slo, ale musel bych vedet presnej datum, presnej pocet lidi ( kvuli jidlu ) normalne se tam uz na vecer nevari a navic se zavira mimo sezonu v 16:00, takze by tam s nama musela lady zustat dyl. Musel bych predem zaplatit zalohu za jidlo atd.
Ubytovani bych domluvit mohl taky, bohuzel ted v pondeli tam nebyl chlapik co to ma pod palcem, takze nevim zatim cenu ani volnej termin, protoze posledne co jsem se s nim o techto moznostech bavil rikal, ze to ma na dost dopredu zamluveny.

Tohle vsechno by mohlo splnovat podminky na setkani a pokec na letisti, ale v zadnym pripade tady sam nezorganizuju nejaky litani, nejakou lan sit a jiny " ptakoviny" , to proste jeden clovek zaridit nemuze, nebo teda ja budu mluvit za sebe a ja ne.
Jiste by se dalo zaridit i nejake promitani, nejake to PC atd. ale to by se do toho muselo zapojit ( s chuti ) vic lidi z Brna, pripadne bych mohl naockovat i nektere kamose z letiste, par jedincu Condora lita ac ne primo CZSKcup.

Ja si teda osobne myslim, ze nejlepsi reseni tu nabizi SWT s jeho akci SilentHamster, coz je podle me uplne idealni reseni vcetne podminek na politani a promitani filmu :) Je to teda jen muj nazor.

Docela by tu bodla nejaka anketa, kolik lidi by vubec prijelo a kam. Pokud vim, vetsina techto akci pada prave na dost male ucasti, takze se tu nejak rozhoupejte at vim co a jak :) Pripadne by mohl Marek a Cadfael nekdy zajit na pracovne-zabavne-oddychovou-pratelskou schuzku na Medlanky a dojednat plan pripadne akce v Brne. To jedno odpoledne si snad volno najdete a ja nebudu mit pocit, ze tu jsem tak nejak organizacne osamocen ;)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod M.Svozil » 19.09.2007 15:05

No jo, s Cadfalem na pivo rád zajdu, doufám, že půjdeš taky..navíc by tě Miloš rád viděl i Tom Eagles...takže kdy a kde? Mně osobně se to spojení SH líbí taky nejvíc..
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 19.09.2007 15:10

mě se nelíbí cokoli mimo Brno :) ale protože to opravdu nemohu organizovat já, tak to nechám plně na někom, kdo tu sílu bude mít, ať je to kdekoli. Já zkusím přijet, ale jen na odpoledne, víc času mít asi nebudu. Jinak na pivo zajít můžeme, chce to jen najít nějaký termín kdy budeme moct všichni - což dohodněme přes pm, ICQ nebo tak.. Ale trvám na tom, aby Tom mluvil česky - po týdnu s různými hosty už začínám i myslet ve své špatné angličtině a to mě děsí :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod M.Svozil » 19.09.2007 15:13

Tom si s sebou vozí překladatelku :lol: už jsem měl tu čest :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 19.09.2007 15:29

až tak? :) No, já myslím že po pár pivech si budeme rozumět i bez ní. :)
Padl první návrh ( tohle není to setkání jako takové o kterém se zde mluví, to je navíc :) ), jít do Medlánek na chvíli jen na pivo příští čtvrtek 27.9 cca v 17 hod. Hodilo by si to Marku? Bumper může a Toma bys mohl případně zjistit? Já ho neznám ani nemám kontakt. Jinak pokud se dohodneme na termínu, všichni kdo budou v tu dobu v Brně jsou samozřejmě zvání taky. Ale zdůrazňuji, to není myšleno jako ten hromadný sraz.. ten by měl být taky aby mělo možnost přijet víc lidí.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod M.Svozil » 19.09.2007 15:41

znamenám si...TE dám vědět :wink:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 19.09.2007 16:27

Takže s vysokou pravděpodobností jdeme příští čtvrtek, 27.9 v cca 16:15, na chvíli na pivo do hospody na letišti v Medlánkách. Všichni kdo mohou jsou zváni, bude to jen krátký pokec brňáků, mimo plán společného setkání. Účast přislíbili: já, Bumper, Marek a možná Tom s tlumočnicí :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod červeňák » 19.09.2007 20:11

bumper píše:Nekterej patek v listopadu by to slo, ale musel bych vedet presnej datum, presnej pocet lidi ( kvuli jidlu ) normalne se tam uz na vecer nevari a navic se zavira mimo sezonu v 16:00, takze by tam s nama musela lady zustat dyl. Musel bych predem zaplatit zalohu za jidlo atd.
Ubytovani bych domluvit mohl taky, bohuzel ted v pondeli tam nebyl chlapik co to ma pod palcem, takze nevim zatim cenu ani volnej termin, protoze posledne co jsem se s nim o techto moznostech bavil rikal, ze to ma na dost dopredu zamluveny.

jooo v medlánách je to gut - loni v prosinci se tam konal sraz G10 teamu a co se týče lokality jako místo pro posezení, tak opravdu vřele doporučuju :) vzhledem k tomu že jsme měli jídlo svoje tak nám tam hostinskej zanechal sud a tiše nás opustil :) co se týče ubytování, spali jsme na ubytovně aeroklubu a teď si nejsem zcela jistej kolik to stálo, řek bych tak 100 - 120 Kč ...
Obrázok užívateľa
červeňák
 
Príspevky: 156
Registrovaný: 23.05.2006 12:07
Bydlisko: .: LKJA :.

Poslaťod CaesarD » 19.09.2007 20:30

Nečlen AK má cenu ubytování 100Kč/noc
Obrázok
Obrázok užívateľa
CaesarD
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 13.12.2006 17:14
Bydlisko: CZ, LKCM

Re: Sraz condořích závisláků

Poslaťod plaier » 10.04.2011 17:34

Včera večer jsem zde napsal příspěvek a záhadně zmizel-tak znova-

Dohodlo se první setkání s Radkem (RAM) u příležitosti jeho pracovní navštěvy Prahy,nebude-li první vyhovovat tak předběžně druhé o 14 dní později.Sejdeme se 12.4 v hostinci Na kopečku -5 minut od stanice Budějovická směrem Kačerov v ulici Pelhřimovská v 18.h +-.

Doufám že se sejdeme v hojném počtu abychom to setkání RAM osladili tak jako on nám některé tasky.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
plaier
 
Príspevky: 82
Registrovaný: 28.09.2007 22:38
Bydlisko: Na okruhu 390/11 Praha 4

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plachtársky bar

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron