Plachteni, les a vitr

Skúsenosti, zážitky, fotky...všetko, čo sa týka reálneho lietania

Plachteni, les a vitr

Poslaťod LudaS » 13.02.2007 12:34

I kdyz v Kondoru tenhle efekt naprogramovan pravdepodobne není (a sám si z neho v simulovaném létání zadnou velkou starost nedelám)... doporucuji toto tema pro precteni zvlast budoucim mladym nadejnym realnym zavodnikum kteri jsou zatim zavodniky jen virtualnimi (a maji nejake to solo s blanikem)

http://www.gliding.cz/forum/viewtopic.php?t=1326

proste jenom ze opatrnosti neni nikdy dost a je treba vedet kdy prestat tlacit :))

Omlouvam se Timto vetsine ktera gliding pravidelne cte
LudaS
 
Príspevky: 86
Registrovaný: 12.02.2007 11:23

Poslaťod Krejca » 13.02.2007 17:05

Jo já to musím potvrdit, že v Condoru si dovolím jít ke hraně lesa na svahu o 50 % blíž než bych šel v reálu. Condor tě naučí celkem dost takových zlozvyků a ty sám musíš přijít na to, co je opravdu na hraně bezpečnosti.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod hi!jack » 13.02.2007 20:37

Krejca píše:Jo já to musím potvrdit, že v Condoru si dovolím jít ke hraně lesa na svahu o 50 % blíž než bych šel v reálu. Condor tě naučí celkem dost takových zlozvyků a ty sám musíš přijít na to, co je opravdu na hraně bezpečnosti.

V conodru tlacim na pilu, lamu letadla. Ale jak sednu do era, jsem tvor s pudem sebezachovy a snazim se vyvarovat nebezpecnych situaci.... ALE
hi!jack
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 18.11.2006 00:23
Bydlisko: LKMB


Späť na Reálne lietanie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron