Seminář o termice

Skúsenosti, zážitky, fotky...všetko, čo sa týka reálneho lietania

Seminář o termice

Poslaťod spike_six » 15.01.2009 11:06

Na Aerowebu jsem narazil na chystanej seminář o termice
http://www.aeroweb.cz/clanek.asp?ID=1500&kategorie=14

Čistě pro condorovský lítání to je možná zbytečný zabíhání do detailů, ale je tu spousta lidí, kteří lítají i v reálu. Já o tom teda docela uvažuju, i když jsem (zatím) jen simpilot... nedáme dohromady condoří skupinu?... :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
spike_six
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 07.07.2006 10:40
Bydlisko: Praha

Poslaťod swt » 15.01.2009 12:57

Zajímavý by to mohlo bejt, akorát nechápu proč se to nemůže udělat v Jaroměři a musí to bejt ausgerechnet v nějakým zapadákově sto kilometrů daleko :twisted:

Ale vážně - je otázka, co za nemalý účastnický poplatek dostaneš ... ale to je samozřejmě na každým, aby si to promyslel.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod spike_six » 15.01.2009 14:58

swt píše:Ale vážně - je otázka, co za nemalý účastnický poplatek dostaneš ... ale to je samozřejmě na každým, aby si to promyslel.


ano, to je otázka... a právě proto jsem to tady nadhodil... :-)

i když jak nad tím přemýšlím, tak alespoň v mým případě by asi bylo daleko rozumnější jít spíš na podzim do letecký školy a dát radši nejdřív nějaký dva litry za výuku GLD teorie... a i kdybych se následně neměl dostat do praktickýho výcviku (ať už finance, doktoři, cokoliv...), tak si odsud určitě odnesu něco použitelnýho i pro PC létání... :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
spike_six
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 07.07.2006 10:40
Bydlisko: Praha

Poslaťod valajda » 15.01.2009 15:43

Pro Condoří skupinu +1. :lol: Za prvé se potkáme zase jednou my a za druhé se dozvíme něco nového :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha


Späť na Reálne lietanie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron