Predstava Condor V2

Máte niečo nafotené? Nahraté z hry? Sem s tým!

Predstava Condor V2

Poslaťod Molly » 09.03.2017 11:15

Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod Jura » 09.03.2017 13:10

Tuto představu tipuji na Condor V5 :wink:
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Jura
 
Príspevky: 284
Registrovaný: 14.04.2010 20:28
Bydlisko: CZ, Příbram

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod Martin Baran » 09.03.2017 16:03

Jirko,přiznám se,že já opravdu čekám něco takového..... :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod bumper » 10.03.2017 04:16

Nainstalujte FSX + ORBX + CumulusX + DiscusX a můžete létat :rofl: Condor takto vypadat nikdy nebude. I když nikdy neříkej nikdy :wink: možná za 20 let :lol:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod Molly » 10.03.2017 10:21

bumper píše:Nainstalujte FSX + ORBX + CumulusX + DiscusX a můžete létat :rofl: Condor takto vypadat nikdy nebude. I když nikdy neříkej nikdy :wink: možná za 20 let :lol:


Chcel by som vidiet tu masinu co to utiahne......
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod bumper » 23.03.2017 03:48

Molly píše:
bumper píše:Nainstalujte FSX + ORBX + CumulusX + DiscusX a můžete létat :rofl: Condor takto vypadat nikdy nebude. I když nikdy neříkej nikdy :wink: možná za 20 let :lol:


Chcel by som vidiet tu masinu co to utiahne......


No dneska už jsou počítače co to utáhnou, ale stojí majlant. Já mám stejně raději Condora, než tuhle vyšperkovanou parádu. Je teda fakt, že na to nemám počítač, kdyby se mi to krásně hejbalo, tak možná budu mluvit jinak a taky jsem nikdy netestoval tu termiku CumulusX, údajně je to prý dobré a umí to vše potřebné. Jenže stále by mě tam scházela možnost soutěžení s ostatními, to je myslím na Condoru vůbec to nejlepší, tedy online létání. To mě vždy hrozně bavilo.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod Molly » 23.03.2017 13:58

bumper píše:No dneska už jsou počítače co to utáhnou, ale stojí majlant. Já mám stejně raději Condora, než tuhle vyšperkovanou parádu. Je teda fakt, že na to nemám počítač, kdyby se mi to krásně hejbalo, tak možná budu mluvit jinak a taky jsem nikdy netestoval tu termiku CumulusX, údajně je to prý dobré a umí to vše potřebné. Jenže stále by mě tam scházela možnost soutěžení s ostatními, to je myslím na Condoru vůbec to nejlepší, tedy online létání. To mě vždy hrozně bavilo.


Ano to sutazenie je to najlepsie. Skoda, ze nie je viac sutazi ako dragonfly - teda to je jedina co si pamatam, kde sa sutazilo a lietalo v teamoch. To ma snad bavilo najviac.....hlavne ked niektomu pri starte "odletelo kridielko".... :D :rofl:
Molly
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 11.03.2009 15:41
Bydlisko: Prievidza

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod Cadfael » 24.03.2017 18:04

Hlavně se takto krásně dá třeba udělat malá oblast,, ale fototextury jsou dost drahé a při relativně malém počtu lidí, co se zajímají o kluzáky a Condora se to nikomu nevyplatí dělat...Je to škoda, ale kdo ví co bude za deset let... MS je pro masy, s úplně jinou finanční návratností
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod bumper » 26.03.2017 05:21

Cadfael píše:Hlavně se takto krásně dá třeba udělat malá oblast,, ale fototextury jsou dost drahé a při relativně malém počtu lidí, co se zajímají o kluzáky a Condora se to nikomu nevyplatí dělat...Je to škoda, ale kdo ví co bude za deset let... MS je pro masy, s úplně jinou finanční návratností


No on hlavně MS se simulátorama definitivně skončil, takže Condor paradoxně přežil FSku :) Otázka je, co provedou vlastníci licence s FSkou dál, zatím to na nic převratného nevypadá. Co se týče fototextur, tak to už dnes v podstatě nikdo neřeší. Létá se nad celou ČR na ortofotu staženém z Googlu a nikoho nezajímá, že ten jeden jediný čtvereček fotoscenerie stojí oficiálně hromadu peněz. :roll:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod Cadfael » 26.03.2017 08:24

problém je, že pro sebe si ortho člověk stáhnout může, ale v momentě, jak ho začneš distribuovat nelegálně, tak jsi v hajzlu.... Ale třeba za pár let se to celé posune zase o level výš, uvidíme.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Predstava Condor V2

Poslaťod bumper » 30.03.2017 04:40

Cadfael píše:problém je, že pro sebe si ortho člověk stáhnout může, ale v momentě, jak ho začneš distribuovat nelegálně, tak jsi v hajzlu.... Ale třeba za pár let se to celé posune zase o level výš, uvidíme.


Jo a když to začneš distribuovat legálně, tak jsi taky v hajzlu, protože to nikdo nekoupí, když si to může nasosat zadarmo. Začarovaný kruh :?
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno


Späť na Obrázky, Video, Tracky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron