Přechod z myši na joystick

Veci čo sa týkajú Condora 2

Přechod z myši na joystick

Poslaťod RenDaMat » 07.01.2020 12:26

Ahoj piloti, Condora 2 litám někdy od podzimu (pred x lety par pokusu s 1) a vím že to zní asi směšně ale lítám s myší, protože v reálu jsem nikdy s ničím kniplovým nelítal a ani jine letecke simulatory mne nebraly.
Otázka zní: má smysl porizovat si nejaký joystick? Přinese to nejaký progres, má někdo podobný "kariérní" postup :D
Diky za názory
RenDaMat
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 16.10.2019 16:37

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod erycP » 07.01.2020 12:34

RenDaMat píše:Ahoj piloti, Condora 2 litám někdy od podzimu (pred x lety par pokusu s 1) a vím že to zní asi směšně ale lítám s myší, protože v reálu jsem nikdy s ničím kniplovým nelítal a ani jine letecke simulatory mne nebraly.
Otázka zní: má smysl porizovat si nejaký joystick? Přinese to nejaký progres, má někdo podobný "kariérní" postup :D
Diky za názory


Nejaki borci, co tu zacinali "na mysi", tu boli - ale za mna rada: zahod mys a zabudni na nu. Preciznost vychyliek s mysou je nulova. Daj si task-dva s joystickom a pochopis ten rozdiel.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod Martin Baran » 07.01.2020 19:00

RenDaMat píše:Ahoj piloti, Condora 2 litám někdy od podzimu (pred x lety par pokusu s 1) a vím že to zní asi směšně ale lítám s myší, protože v reálu jsem nikdy s ničím kniplovým nelítal a ani jine letecke simulatory mne nebraly.
Otázka zní: má smysl porizovat si nejaký joystick? Přinese to nejaký progres, má někdo podobný "kariérní" postup :D
Diky za názory


Vůbec nepřemýšlej nad tím jestli koupit,či nekoupit......... Jak říká Erik,okamžitě pochopíš v čem je rozdíl. Jó a to jsem neměl asi ani slyšet,že lítáš s myší! V pondělním TBCondor jsem tě pořád viděl nad sebou :rofl:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod RenDaMat » 08.01.2020 16:46

OK diky za nazory po nečem se mrknu 8) Nejaka doporuceni?
RenDaMat
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 16.10.2019 16:37

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod Martin Baran » 08.01.2020 17:11

No já vlastním tohleto a jsem nadmíru spokojen. Bohužel ho v součastnosti nenabízí žádný obchod
https://www.czc.cz/ravcore-javelin/199585/produkt . V každém případě doporučuji něco s Hall senzory... Jo a taky si už pořiď nějaké sluchátka s mikrofónem ať tě slyšíme..... :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod RenDaMat » 09.01.2020 18:28

S tim TSkem to jeste chvilku potrva mam nejak odpaleny vstup na majk na zvukovce :-( a nechce se mi to ted resit ceka mne celkova rekonstrukce kompu :D
JInak mam objednany nejaky Logitech Extreme 3D Pro s bazaru tak jsem zvedav jak mi to pujde s klackem v ruce :-D
RenDaMat
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 16.10.2019 16:37

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod Hans » 10.01.2020 14:54

Mám něco podobného jako Martin a nadmíru spokojenost...Navíc dobrá cena . Logitech Extreme jsem měl 2x a už bych do něj ani nekopnul,
brzo vyvaklanej a vrzal jak stará vrata. A navíc z bazaru je velkej risk.Na tomto nemá cenu šetřit, chceš-li mít zážitek z letu.Ať ti to vyjde..

Thrustmaster T.16000M FCS (PC)CZC
Thrustmaster T.16000M FCS (PC)
Obrázok užívateľa
Hans
 
Príspevky: 205
Registrovaný: 09.01.2007 23:35
Bydlisko: Praha

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod RenDaMat » 11.01.2020 10:34

Tak za dvě kila... :-) Včera dosel vypadá i podle tvrzeni prodávajícího zánovně nevrže, vůle co můžu posoudit žádné, naopak překvapilo mne ze jde dost ztuha.
Včera první task Batoh no a.... jsem rozpačitý a připadám si jak ochrnuty :-D nejdřív jsem se nemoh zvednout a dal restart pak se nějak protrápil za Žilinu a za Turzovkou to píchnul do lesa :-)
Je to hodně jiné a budu muset dost potrénovat, tak zatím na mne bacha jsem nebezpečný sobe i okolí...:-D
RenDaMat
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 16.10.2019 16:37

Re: Přechod z myši na joystick

Poslaťod Martin Baran » 11.01.2020 13:54

:D jó viděl jsem tě pod sebou před startem. Je to o zvyku. Nicméně jak už jsme někde zmiňovali, nevím jestli nebylo lepší trochu zainvestovat. A to ti ještě k dokonalosti chybí pedály :) ... Možná kvalitnější Joy by nebyl tuhý :mrgreen:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek


Späť na Všeobecná diskuze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron