Jen takový návrh...

On-line súťaže v Condore 2

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod andel » 09.01.2020 01:44

Ahoj no Radku na to si pamatuji ,bylo to zábavné a pro mně někdy k nasraní.Ale jo proc to znova nezkusit. :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
andel
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 08.10.2008 13:56
Bydlisko: CZ Děčín

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Martin Baran » 09.01.2020 07:52

Pořád ovšem zůstává otázkou, kolik lidí by se do toho zapojilo. Včera jsme o tom trochu diskutovali na TS a někteří kluci bohužel do toho nepůjdou z časových důvodů. Když se letí klasika jako v případě Safari, mají možnost odletět si konkrétní den dříve, což by v případě týmu šlo dost těžko. To aby se zase domluvil celý tým a v tom vidím problém.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Cadfael » 09.01.2020 09:18

To je i můj případ - já ty večery většinou nedávám, omlouvám se. Navíc nemám rád osobně celý život kolektivní sporty, a trvale se jim vyhýbám, protože vždycky mám pocit, že to ostatním kazím a to mě dost deprimuje. Nápad je to ale dobrý, jen si myslím, že nejprve je potřeba zjistit, kdo všechno by to toho šel, a pak společně prodiskutovat jak. Když to budeš dlouze promýšlet a chystat a pak zjistíš, že tam máš lidi na jeden tým, tak je to zbytečná práce.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Broty » 09.01.2020 10:31

Z důvodu práce na směny se nezúčastním.
Přeji příjemné poletání.
Broty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: 01.04.2009 13:36

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Icepeak » 09.01.2020 11:31

Zeptám se při soutěži jako takové není možnost nastavit max výšku která se nesmí překročit a kdo to udělá je prnalizovan jako let v mracich? Umí to condor?
Icepeak
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 28.01.2019 15:03

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod ram » 09.01.2020 12:05

Přímo ne, ale dá se to ošulit pomocí zón, na druhou stranu si myslím, že je to zbytečné... Víceméně je na tasksetterovi jak nastaví počasí. Otočáky taky mají možnost max. a min. výšky. Pokud by mělo jít o simulaci letu v géčku, tak od toho jsou hry jako FSX, Prepar3D, apod..

K tématu... beru to tak, že není zájem. Howgh. :mrgreen:
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Semrad » 09.01.2020 12:54

Taky bych nemohl zaručit, že poletím vždy v určený den. A co třeba utvořit týmy, ale létat to jako běžnou soutěž. S tím rozdílem, že by se bodovalo třeba jen prvních 20. Protože mi přijde, že by při původním návrhu trochu vázla motivace.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Martin Baran » 09.01.2020 14:08

ram píše:Přímo ne, ale dá se to ošulit pomocí zón, na druhou stranu si myslím, že je to zbytečné... Víceméně je na tasksetterovi jak nastaví počasí. Otočáky taky mají možnost max. a min. výšky. Pokud by mělo jít o simulaci letu v géčku, tak od toho jsou hry jako FSX, Prepar3D, apod..

K tématu... beru to tak, že není zájem. Howgh. :mrgreen:


Radku to asi není o tom,že by nebyl zájem. Spíš jde o to,že prostě ne každý ten čas má kdykoli. :|
Naposledy upravil Martin Baran dňa 09.01.2020 19:32, celkovo upravené 1
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin Baran
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 14.04.2012 08:11
Bydlisko: Frýdek-Místek

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Icepeak » 09.01.2020 19:09

Leda udělat tuto soutěž neděle?nebo místo tripsu aby byla změna?samozrejme nemůžu do toho kecas sem tu krátce a navíc mě by do týmu nikdo nechtel:-)
Icepeak
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 28.01.2019 15:03

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Kvakynka » 09.01.2020 20:14

ahoj vsem.
mi se to jako napad docela libi. je pravda, ze jsem odedneska opet v pracovnim procesu. po docela dlouhe pracovni neschopnosti a budu na tom dost spatne s casem, ale myslim si, ze pokud by se v tymech byli schopni piloti domluvit, tak by erik urcite pustil servr i v jinou dobu behem tydne.
Ja sama bych se taky klonila spis k drivejsimu casu, protoze nastupy na moji ranni sichtu jsou nejcasteji ve 03:00 :(
libi se mi i to, ze by se tym mel slozit z pilotu ruznych urovni - mam o to vetsi sanci ze se neco naucim a ze se posunu. Mam takovy pocit, ze jsem se nejak sprajcla a ne a ne se vytahnout na vyssi pricky. asik by podle mne nebylo rozumne delat vetsi tymy jak 3clene, protoze si myslim, ze tak moc tymu dohromady nedame. ale kdyby i tak, tak je stale snazsi se domluvit v mencim poctu lidi, nez ve vetsim. docela se mi libi i ten napad s tim ze kazdy tym bude mit svuj nazev. vazne, dokazu si predstavit i to, ze budu v tymu treba s nazvem zihadlo, nebo vcelka maja a tak by mym zajmem bylo preci delat takovymu tymu s mym bzz cest :rofl: no ne?
ten druhy pocitany z tymu je podle mne rozumny i z toho duvodu, ze vsici jsme videli na novorocni 500, jak umi padnout nejen condor, ale i cely servr, ze?
a na testech, kdy nam nas suverenni pilot necekane sedne ve 2050 metrech toho prvniho posune na posledni misto a razem se ten druhy pocitany vysledek muze stat ten muj :shock: :oops:
kazdopadne by to bylo z meho pohledu dobre oziveni a asik bych zacla soutezit i ja :rofl:
klidne bych brala takovou soutez s kazdym defaultnim erem extra, protoze mam dost male srovnani, kdyz letim s default a ostatni treba s ls. aspon si je vsecky mame sanci vyzkouset a nasledne zhodnotit. skoda ze nejni default i ten sg38, to by byla vyzva myslim i pro tasksetra postavit task na tohle ero :rofl:
ale i babynka je dost narocna a tu uz jsem mela moznost vytahnout z hangaru condora.
rozhodne ten jen takovy navrh hodnotim kladne a jsem pro, debatu rozvinout o dalsi podnety :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kvakynka
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 02.02.2016 01:32
Bydlisko: Orlova

Re: Jen takový návrh...

Poslaťod Kvakynka » 09.01.2020 20:24

Icepeak píše:Leda udělat tuto soutěž neděle?nebo místo tripsu aby byla změna?samozrejme nemůžu do toho kecas sem tu krátce a navíc mě by do týmu nikdo nechtel:-)

add1) kdyz se v tymu domluvis, tak je jedno ktery den bude soutezni, protoze si muzete nechat pustit servr jindy
add2) samozrejme ze do toho mas co kecat, protoze to nejsou souteze jen pro elity, ty uz vedi ze jsou elity :wink: oni si jen testuji, jestli se nekdo z nas mezi ne necpe :rofl:
add3) ja te chcu do tymu, i kdyz te neznam, ale musime si k nam sehnat toho druhyho :rofl:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kvakynka
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 02.02.2016 01:32
Bydlisko: Orlova

Predchádzajúci

Späť na Soutěže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron